Вітаю! Мені 30 років і я з міста Києва. Закінчив Національну академію керівних кадрів культури та мистецтв. Покликаний створювати змістовний візуальний контент. Сім років займаюсь фотографією, з яких останні три – незалежної професійної діяльності. Знімаю репортаж з вечірок, концертів, перфомансів, вистав, конференцій, хрестин, весілля; портрети, вуличні та студійні фотосесії. На цьому вебсайті опубліковано відібрані фотографії.
Я і мої партнери займаємось відеозйомкою та монтажем відео у напрямках: інтерв'ю, інформаційне відео, концертне відео, репортаж з івентів, весільне відео. Досвід зйомки з 2013 року. Відкриті до співпраці з операторами, режмонтами, моушндизайнерами, режисерами, сценаристами, звукооператорами. Додаю портфоліо.
З 2010 року працюю в Національній історичній бібліотеці України, де набув досвіду не лише як фотограф та відеовиробник, а і як графічний дизайнер – верстаю буклети та книги, обкладинки, створюю інфографіки, CV, візитівки і т. п. Нижче додаю повне резюме про себе та контактні дані.
Telegram | WhatsApp
+38 093 867 65 81
Робочі сторінки в соцмережах
Особисті сторінки в соцмережах
Back to Top